Tamamlanan Projeler

Piremir Kapalı Pazar Alanı Projesi

Bursa

2018 yılında 10 bin 516 m2 alana inşa ettiğimiz Piremir Kapalı Pazar Yeri’nde 339 pazar tezgâhı ve 150 araçlık otopark alanı bulunuyor. Kapalı pazar alanı olarak hizmet veren ve çok amaçlı kullanıma imkân sağlayan modern tesis, pazar kurulmadığı günlerde otopark olarak kullanılıyor. Mahalle sakinlerine pek çok alanda hizmet veren modern tesiste ayrıca ticaret alanları, satış birimleri, zabıta güvenlik noktası, teknik birimler, abdesthane ve mescit bulunuyor.

Sular Vadisi Projesi

Bursa

2017 yılında inşaatına başladığımız Bursa’nın en büyük yatırımlarından birisi olan ve 3,5 hektarlık alan üzerine inşa edilen Sular Vadisi Doğa Parkı projemiz 1 yıl gibi kısa bir sürede tamamlanarak 2018 yılında hizmete açıldı. Sular Vadisi Doğa Parkı, Karamazak, Piremir, Namazgah, Teferrüç, Umurbey ve Kurtoğlu mahallelerini cazibe merkezi haline getirmiştir.
Sular Vadisi Doğa Parkı bünyesinde; teras kademeli oturma alanları, Babil Bahçesi seyir terasları, doğal göl, gölgeli oturma bölümü, revan köşkleri ve yol boyu dinlenme köşeleri, havuzlar, şelaleler, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, cami, Osmanlı çeşmesi, belediye hizmet binası, aletli jimnastik köşesi ve maket evcil hayvan bahçesi bulunuyor.

Reform Kurtuluş

Feriköy, Şişli, İstanbul

2017 yılında temellerini attığımız Reform Kurtuluş projesini 10 ay gibi kısa bir sürede tamamlayarak yaşama hazır hale getirdik. Şehrin tam merkezindeki lokasyonu, modern mimarisinin sunduğu yüksek kira avantajıyla yatırımda kazandırırken toplu taşımaya yakınlığıyla da trafiğe takılmak istemeyenlerin yeni adresi oldu.

Deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen projemiz yatırımda da oturumda da merkezde olmak isteyenleri bekliyor.

Reform Maslak İş Merkezi

Maslak, İstanbul

Yapımına 2012 yılında başlanan İş Merkezi Binası; 2100,00 m2 alana oturan 6 bodrum kat, zemin kat ve 19 normal kattan oluşan toplam inşaat alanı 25.000,00 m2 olan bir binadır. Maslak Büyükdere Caddesi üzerinde A sınıfı ofis binası olarak yapılan bina içinde restoranlar, dükkanlar ve ofisler bulunmaktadır.

Şişli Belediyesi Hizmet Binası

Şişli, İstanbul

Yapımına 2010 yılında başlanan Şişli Belediyesi Hizmet Binası; 3400,00 m2 alana oturan, 4 bodrum – zemin kat ve 6 normal kattan oluşan toplam inşaat alanı 29.000,00 m2 olan bir binadır. İçinde 300 araçlık kapalı otoparkı, meclis salonu, toplantı odaları, yemekhane ve belediye hizmet birimlerinden oluşan bina 2013 yılında hizmete açılmıştır. Şişli Belediyesi hizmetlerine bu binada devam etmektedir.

Star Towers Konut ve AVM Projesi

Esenyurt, İstanbul

Yapımına 2010 yılında başlanan Star Towers Projesi; 650 daire ve 120 konuttan oluşan karma bir projedir. 5 bloktan oluşan sitede 3 adet 30 katlı ve 2 adet 25 katlı bloklar bulunmaktadır.
Sitede ayrıca belediye için yapılmış kültür merkezi, hizmet üniteleri sosyal alanlardan oluşan sosyal alanlarda bulunmaktadır.

Nazım Hikmet Kültür Merkezi

Şişli, İstanbul

Yapımına 2013 yılında başlanan Kültür Merkezi binası; 1200,00 m2 alana oturan, 5 bodrum – zemin kat ve 3 normal kattan oluşan toplam inşaat alanı 7000,00 m2 olan bir binadır. İçinde 400 kişilik çok amaçlı konferans solonu, derslikler, sergi salonları, fuaye alanı ve cafe bulunan bina, 2015 yılında Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi olarak hizmete girmiştir.

Beyoğlu Öğretmenevi Restorasyonu

Beyoğlu, İstanbul

Esenyurt Kapalı Yüzme Havuzu

Esenyurt, İstanbul

Yapımına 2008 yılında başlanan Kapalı Yüzme Havuzu Binası; 2216,00 m2 alana oturan 2 bodrum – zemin kat ve 3 normal kattan oluşan toplam inşaat alanı 8288,00 m2 olan bir binadır.
İçerisinde yarı olimpik yüzme havuzu, fitnes merkezleri, hamam, sauna, cafe bulunan bina 2010 yılında hizmete açılmıştır.

Ümraniye Sarıgazi Futbol Sahası

Ümraniye, İstanbul

Kıraç Kapalı Spor Salonu

Esenyurt, İstanbul

Selim Sırrı Tarcan İlköğretim Okulu ve Otopark İnşaatı

Şişli, istanbul

Vali Muammer Güler Anadolu Öğretmen Lisesi ve Spor Salonu

Beylikdüzü, İstanbul

Ayazağa İlköğretim Okulu İnşaatı

Sarıyer, İstanbul

Kadıköy Acıbadem Anaokulu İnşaatı

Kadıköy, İstanbul

Pendik Fazilet Olcay İlköğretim Okulu İnşaatı

Pendik, İstanbul

Çatalca Çiftlikköy İlköğretim Okulu İnşaatı

Çatalca, İstanbul

Kadıköy Kemal Atatürk Lisesi Restorasyonu

Kadıköy, İstanbul

Bayrampaşa Rıfat Canayakın Lisesi Güçlendirme inşaatı

Bayrampaşa, İstanbul

Özen Apartmanı

Büyükçekmece İlçesi Beylikdüzü Beldesi İlköğretim Okulu İnşaatı

B.Çekmece Büyükşehir Mah. Yurt Binası

Kadıköy Prof.Faik Somer Anadolu Lisesi Güçlendirme İnşaatı

Ataşehir, İstanbul

İsmail Rüştü Olcay Lisesi Deprem Güçlendirme İnşaatı

Kartal Anadolu Lisesi Güçlendirme İnşaatı